Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
WYBIERZ JĘZYK
Tytuł:

,, Gabriel"

dodano: 2023.05.11 ważne do: 2024.05.05 wyświetleń: 125

DANE KSIĄŻKI:

Autor: Monika Nawara
Wydawca: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 23.11.2022

DANE RECENZENTA:

Format/nośnik: Ksiazka

Treść recenzji/wpisu:

Dzień dobry, kochani. ???? Dzisiaj przychodzę do was z recenzją cudownego romansu. 
 Autor: Monika Nawara. 
 Tytuł: „Gabriel”. 
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe 
Gabriel, Logan i Caden są przyjaciółmi. Panowie lubią poimprezować i wyrywać panienki jednak tylko na jedną noc. Główny bohater Gabriel ma za sobą trudny okres. Ciężko pracował, aby otworzyć własne studio tatuażu. Jedak natłok obowiązków zaczął go przytłaczać. Brak koncentracji i siły przekładają się na jego pracę. Troskliwi przyjaciele wysyłają go do domku w górach, aby odpoczął i miał oko na Rosalyn ich wspólną przyjaciółkę. 

Rosalyn jest ambitną młodą kobietą, która lubi niezależność. Jednak w jej obecnej pracy czuje się jak nikt, coby nie zrobiła zawsze jest źle, za mało itp. Choć dziewczyna bardzo się stara nikt tego nie docenia. W końcu szala goryczy się przelewa i Rosalyn rezygnuje z pracy, a za namową przyjaciółek postanawia wyjechać na urlop. Odpocząć, nabrać dystansu i nowej energii do życia. Jest jeszcze jeden problem – tajemniczy wielbiciel, który zaczyna ją przerażać i prześladować. Rozalin przypuszcza, że jest to jeden z adoratorów, którego poznała przez aplikację randkową, ale czy na pewno? O pomoc prosi Logana. Czy pomoc przyjdzie na czas? 

Gdy Gabriel i Rosalyn zostają zamknięci w jednym małym domku zaczyna między nimi iskrzyć. A tam, gdzie zaczyna pojawiać się pożądanie pojawią się także kłopoty. On jest pełen podziwu jej urody, Ona jest onieśmielona jego wdziękami. Jak długo uda się im utrzymać dystans i ignorować wzajemne przyciąganie? 

Kochani cudowna romantyczna historia. Pełna pożądania i humoru. Świetna fabuła, doskonale dobrane osobowości, charaktery. Żeby nie było zbyt romantycznie i mdło autorka wprowadza nutkę chaosu. Napięcie powodowane „co będzie dalej” sięgało momentami zenitu. Oj tak nie zabraknie wam tu wrażeń i emocji. Piękna okładka, która przykuwa wzrok dopełnia całokształtu. Znakomicie opisany górski krajobraz, w którym można się zakochać tylko z opisu w książce. No i ten Gabriel. Przystojny pracowity i do tego władczy… marzenie każdej kobiety. Kochane zapraszam do poznania historii Gabriela i Rosalyn. Ja bawiłam się doskonale. Dziękuję za możliwość udziału w bt. Autorko gratuluję???? już nie mogę doczekać się kolejnych części ????.
Kontakt
Joanna Grycmacher
72-300 Gryfice, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Komentarze
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.