Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
WYBIERZ JĘZYK
Tytuł:

Zapach Róży

dodano: 2023.05.07 ważne do: 2024.05.01 wyświetleń: 142

DANE KSIĄŻKI:

Autor: Rosalie Wilson
Wydawca: Wydawnictwo Rewizja
Rok wydania: 26.04.2023r

DANE RECENZENTA:

Treść recenzji/wpisu:

Witajcie, kochani!
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją przedpremierową książki „Zapach Róży”. Lubicie bajki? A „Piękna i Bestie”? Zapraszam poniżej na nowoczesną wersję tej cudownej historii może I wam przypadnie do gustu ☺️.
 Autor:Rosalie Wilson 
Tytuł: „Zapach Róży”.
Cykl: Szkarłatne Ogrody Tom I.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Rewizja 
Majka, albo raczej Maria to zwykła nastolatka, mieszka wraz z rodzicami i młodsza siostrą ich sielskie życie zostaje przewrócone do góry nogami, gdy do mieszkania wkracza mafia.
Okazuje się, że głową rodziny zapożyczył się u nich, a z przyczyn losowych nie ma jak oddać pieniędzy. A właściciel postanowił upomnieć się o swoją należność sytuacje ratuje Majka, która obiecuje w ciągu kilku dni zdobyć zaległą gotówkę. Dziewczyna zwraca się o pomoc do wujka Alberta, a ten do swojego szefa. Niebawem okazuje się, pomoc która ma uzyskać rodzina ma swoją cenę.
Wiktor nosi tytuł hrabiego jednak nie cieszy się dobrą sławą, we wsi nazywają go „Bestią” jego gburowaty charakter, nieustępliwość i władczość dodają mu tylko mroku. Decyduje się jednak pomoc pewnej rodzinie jednak, czy aby bezinteresownie?
Ceną pomocy ma być ślub z Marią. Dziewczyna przyjmuje warunki Hrabiego, aby ratować życie rodziny. Jednak z każdą minuta w posiadłości przyszłego męża dziewczyna zaczyna mieć coraz więcej obaw i wątpliwości. Jedne szczegół sprawia, że dziewczyna stara się myśleć pozytywnie, piękna czerwona róża i jej jakże intensywny zapach. Udręczony mężczyzna niegdyś musiał przejść ciążka drogę. Poparzenia na ciele i mur, jaki zbudował sprawiają, że Mai żal mężczyzny, jednak gdy pokazuję swoją drugą gburowaty twarz dziewczyna bije się z myślami?
Czy temperament, jaki zaczyna pokazywać dziewczyna wystarczy, by to małżeństwo stało się prawdziwe pełne uczyć i pożądania?
Czy między tym dwojgiem zacznie iskrzyć? A może ona jest tylko przynętą?
Czy Maria zdoła ochronić rodzinę, a przede wszystkim samą siebie? Czy cena ślubu jest jedynym warunkiem, jaki postawi Harbia? A może to dopiero początek stawianych oczekiwań?
Jedno jest pewne dziewczyna trafia w paszcze lwa i może liczyć tylko na siebie. Czy tytuł Hrabiny będzie w tej sytuacji pomocny?
Świetny romans z nutką mafijnej przygody. Nietypowa, ale jakże świetna fabuła, bardzo dużo emocjonującej akcji. Świetna dynamika. Książka świetnie napisana, bardzo lekko się czyta. Książka wciąga od pierwszych stron I nie chce wypuścić czytelnika, że swojego świata. Doskonałe dobrani bohaterowie. Zróżnicowane charaktery, które świetnie się uzupełniają. I ten mroczny świat, do którego wkracza główna bohaterka i zaczyna być tam promyczkiem.
Pięknie opisany krajobraz, w którym można się zakochać mocą wyobraźni. I ten dreszczyk emocji i ciekawości towarzyszący prze każdej stronie książki coś niesamowitego.
Krótko mówiąc świetnie napisana książka. Gratulacje autorko ☺️.
Ja bawiłam się doskonale.
Dziękuję autorce I wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. ????
Kontakt
Joanna Grycmacher
72-300 Gryfice, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Komentarze
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.