Dzisiaj jest: 11.12.2023, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
WYBIERZ JĘZYK


Audycje

1 2


Autor: Małgorzata Mirosławska
Kategoria/cykl: poezja
Format: To tylko ja
Czas: https://pisarzeipoeci.pl/
Producent: Tercja
Rok produkcji: 2023
Cena: 33 zł
Ocena:
Dostępny: https://pisarzeipoeci
Audycja promująca grupę poetycką "Piszę co czuję" w radio MagMa
03.12.2023r odbyła się audycja poświęcona grupie "Piszę, co czuję". Gośćmi audycji byli: Założyciel i administrator Piotr Skała Szkudlarek

Autor: Małgorzata Mirosławska
Kategoria/cykl: poezja
Format: To tylko ja
Czas: https://pisarzeipoeci.pl/
Producent: Tercja
Rok produkcji: 2023
Cena: 35 zł
Ocena:
Dostępny: https://pisarzeipoeci
Audycja Poetycka z cyklu "Wiersze z łapanki" pt: "O dobrym człowieku" w radio MagMa
17.11.2023r odbyła się audycja z cyklu „Wiersze z łapanki” w której przedstawiłem wiersze wysłane przez:

Ocena:
Audycja z cyklu "Z książką w ręku" w radio MagMa
W poniedziałek 13.11.23r odbyła się audycja z cyklu „Z książką w ręku”. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

"W cztery oczy z..." gość audycji Anastazja Tymińska kfanegatyw 471 subskrybentów
"W cztery oczy z..." gość audycji Anastazja Tymińska kfanegatyw 471 subskrybentów

Audycja z cyklu "Poezja w muzyce" - zespół MILAM
Audcycja muzyczna z cyklu "Poezja w muzyce" z dnia 08.07.23 w radio Guardian.

Audycja Noc Poetów w Efemerii - na żywo Z KRAKOWA
07.10.2023 w Krakowie odbyła się audycja z cyklu „Pióro Feniksa NA ŻYWO”. Spotkaliśmy się w Krakowskiej Efemerii.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 15 Panel dyskusyjny
KO-W tym tygodniu zadebiutowałam jako prowadząca panel dyskusyjny w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć, gdzie wraz z Anną Judge - autorką, Norbertem Kościeszą - autorem i Anetą Samulik - blogerką i bibliotekarką...

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 16 z Katarzyną Kielecką
Z Katarzyną Kielecką, autorką powieści obyczajowych, w które wplata wątki kryminalne, rozmawiałam o powodach, dla których zdecydowała się dołączyć do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 13 z Ewą Formellą
Kolejną autorką, która rozumie i docenia projekt promujący pisanie opinii o przeczytanych książkach, jest Ewa Formella traktująca pisanie jak pasję.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 12 z Elżbietą Ceglarek
Elżbieta Ceglarek pisanie traktuje jako hobby. Z wykształcenia nauczycielka, rozumie, jak ważna jest edukacja młodych Czytelników, dlatego zdecydowała się dołączyć do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć. ..

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 11 z Magdaleną Majcher
Akcję #PożyczPrzeczytajPoleć wsparła Magdalena Majcher, autorka powieści uwielbiająca wplatać w fabułę wątki historyczne i psychologiczne, ceniąca polską kulturę i dlatego promuje czytelnictwo.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 10 z Iwoną M. Żytkowiak
Iwona Małgorzata Żytkowiak jest dziesiątą autorką, z którą przeprowadziłam wywiad w ramach promowania projektu #PożyczPrzeczytajPoleć. Celem projektu #PożyczPrzeczytajPoleć jest dotarcie do Czytelników bibliotek i zwrócenie ich uwagi na to, ile mogą zrobić dobrego po przeczytaniu wypożyczonej książki.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 9 z Joanną Szarańską
Joanna Szarańska w swojej twórczości stara się nieść uśmiech i nadzieję, a teraz postanowiła dołączyć do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 8 z Sylwią Kubik
Sylwia Kubik to autorka powieści obyczajowych, która jest mieszkanką wsi na Powiślu i kocha miejscowe zabytki oraz krajobrazy, a od teraz wspiera akcję #PożyczPrzeczytajPoleć.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 7 z Anitą Scharmach
Kolejna autorka powieści obyczajowych dołącza do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć, by promować szeroko rozumianą idee czytelnictwa, a w tym przypadku również zamieszczanie w sieci swoich odczuć po przeczytaniu książek ulubionych polskich pisarek i pisarzy. Anita Scharmach w swoich powieściach przemyca miłość do Kaszub, a jej utwory są mieszanką komedii i romansu z nutką dramatyzmu.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 6 z Agnieszką Walczak - Chojecką
W szóstym odcinku wywiadu realizowanego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć do autorek promujących czytelnictwo i zamieszczanie krótkich opinii w sieci dołączyła Agnieszka Walczak - Chojecka.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 5 z Izabelą M. Krasińską
Gościem 5 odc. wywiadu realizowanego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć była Izabela M. Krasińska, która wystąpiła w podwójnej roli, bo jest autorką powieści oraz bibliotekarką.

#PożyczPrzeczytajPoleć z Agnieszką Lis
Kolejną autorką, która dołączyła do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć jest Agnieszka Lis pisząca powieści obyczajowe. Agnieszka jest też dziennikarką, dzięki czemu w dwójnasób czuje potrzebę promowania polskiej literatury.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 3 z Kasią Bulicz-Kasprzak
W trzecim odcinku wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć rozmawiam z Kasią Bulicz-Kasprzak, autorką powieści obyczajowych, uwielbiającą aktywny wypoczynek.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 2 z Anną Sakowicz
W 2 odcinku cyklu wywiadów z autorami powieści, którzy przyłączyli się do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć promującej dzielenie się przez Czytelników bibliotek swoimi opiniami w sieci była Anna Sakowicz.

1 2


ZESPÓŁ REDAKCYJNY
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.