Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
WYBIERZ JĘZYK
Tytuł:

Deeper Love

dodano: 2023.04.16 ważne do: 2026.08.13 wyświetleń: 1

DANE KSIĄŻKI:

Autor: Karolina Milcarz
Wydawca: Wydawnictwo Magia Słów
Rok wydania: 18.08.2022

DANE RECENZENTA:

Treść recenzji/wpisu:

Witajcie, kochani ????. Zapraszam was na historię, w której kobiety po raz kolejny pokazują klasę????.
???? Autor: Karolina Milcarz.
???? Tytuł: „Deeper Love”.
???? Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów
Magda
Młoda, ambitna, pracowita miłośniczka zwierząt, a do tego studentka. Dziewczyna, która potrafi wziąć byka za rogi, ale czy udźwignie prawdę i niespodziankę, jaką zaplanowało dla niej życie? Magda pracuje w schronisku dla zwierząt, jest posiadaczką kotki o imieniu Jadzia i obecnie w związku z Michałem. Jednak czy można to nazwać związkiem? Widuje go, wtedy kiedy on tego chce, nie odbiera od niej telefonu, a w dodatku dziewczyna nie wie, gdzie on mieszka ani pracuje. Jednak coś ich łączy, a niebawem połączy ich coś więcej.
MONIKA
Żona, mama rocznego Bartka i spragniona powroty do pracy kobieta. Ale… no właśnie zawsze jest jakieś, ale i tym razem los z niej zakupił test ciążowy pokazał jej dwie kreski. Kolejna nieplanowana ciąża, mąż który jest cięgle w delegacjach, maleńkiego synek i zerowe perspektywy powrotu do pracy, czy może być gorzej? Otóż niestety może. Niebawem Monika odkryje coś, co przyprawi ja o kołatanie serca i zawrót głowy, a zarazem stawi na świeczniku jej małżeństwo z Łukaszem. Czy będzie jeszcze co ratować?

Dwie piękne kobiety, które los postanowił połączyć, a może nie los tylko On. Jak poradzą sobie dziewczyny z prawdą, którą każdą z nich pragnie poznać? Czy będą grały do „jeden bramki”, a może będzie odwrotnie? I jaką rolę odrywa w ich życiu płeć męska?

Rewelecyjana książka, w której kobiety po raz kolejny są „górą”. Miłość, której każdy z nas pragnie w ich przypadku stała się zdradliwa i niestety nieodwracalna w skutkach. Tylko kobieta jest w stanie wymyślić w ciągu 10 sekund intrygę i do niej dążyć. Tylko kobieta potrafi iść z uniesioną głową i wziąć na barki więcej niż jest w stanie udźwignąć i tylko kobieta potrafi znaleźć w tym wszystkim pozytywy. Kochane kobietki jesteśmy niesamowite! Książka świetnie napisana. Lekko się czyta. Wciąga od pierwszych stron. Świetna fabuła, w której nic nie jesteś w stanie przewidzieć. Znakomicie dobrani bohaterowie. Zabawa z tą książką była znakomita!
Polecam z całego serca. 
Kontakt
Joanna Grycmacher
ul. Rotnowo, 72-300 Gryfice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Komentarze
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.