Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
WYBIERZ JĘZYK
Tytuł:

Dyrektor Generalny

dodano: 2023.04.13 ważne do: 2026.07.16 wyświetleń: 1

DANE KSIĄŻKI:

Autor: K.N Haner
Wydawca: Wydawnictwo Ale
Rok wydania: 08.02.2023

DANE RECENZENTA:

Treść recenzji/wpisu:

Kochani zapraszam Was na znakomite romansidło. ????
???? Autor:
???? Tytuł:
???? Wydawnictwo:
Olivia ma zasobą burzliwą relacje rodzinną. Mieszka „na swoim” wraz z partnerem i jest oddana pracy, a pracuje jako asystentka prezesa firmy. Dziewczyna jest ambitna, sumienna i do bólu pracowita. A szef jest dla niej, jak drugi ojciec, a może i pierwszy. Jednak w firmie zapowiadają się duuże zmiany.
Jak to się skończy dla Olivii?
Kobieta spóźnia się do pracy, bo zepsuł się jaj samochód, aby zdążyć na ważne spotkanie w siada do windy, a w raz za nią nieznajomy mężczyzna i tym razem pech daje o sobie znać po raz kolejny winda się psuje. Dwoje obcych sobie ludzi zostaje uwięzionych w windzie, gdy on zaczyna panikować ona pomaga mu przetrwać tą trudną chwilę. Gdy znów odzyskują. „Wolność” okazuje się, że to nowy Dyrektor Generalny. Czy dzięki takiemu przypadkowi ich współpracą będzie bardziej owocna?
A może będzie na odwrót?
Wszystko się psuje, gdy w grę wchodzą pieniądze… a dokładniej udziały w firmie… Olivi przypada 25%.
Czy uda się ochronić serducho tej delikatnej, uczuciowej dziewczyny. Czy Dyrektor Generalny – Harry Bennett odkryje w niej coś więcej niż tylko potencjalne zagrożenie? A może mają więcej wspólnego ze sobą niż oboje przypuszczają?

Świetna historia, w której nie brakuje niczego. Mnóstwo emocji, pikanterii, humoru a także życzliwości i miłości, a wszystko to naprzeciw żądzy pieniądza. Świetnie dobrane charaktery, świetna fabuła. Czyta się bardzo lekko, swobodnie… Książka wciągała już od pierwszych stron i nie pozwala się oderwać. Z każdą stroną ciekawość wzrasta. I oczywiście zakończenie, które potrafi zaskoczyć.

Obiecuje, że nie będziecie się nudzić. Dla mnie 10/10.

A wy czytaliście już tę historię? Dajcie znać, czy wam się podobała. ????
Kontakt
Joanna Grycmacher
ul. Rotnowo, 72-300 Gryfice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Komentarze
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.