Dzisiaj jest: 29.5.2024, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
WYBIERZ JĘZYK
Tytuł:

,, Sabatia. Zemsta"

dodano: 2023.03.25 ważne do: 2026.06.18 wyświetleń: 58

DANE KSIĄŻKI:

Autor: Justyna Wnuk
Wydawca: Wydawnictwo Amare
Rok wydania: 25.01.2023

DANE RECENZENTA:

Treść recenzji/wpisu:

Zahara Pederaza jest najmłodsza z rodzeństwa. Nad sobą ma dwóch starszych braci. Jednak rodzina w jakiej się wychowyje nie jest taka zwyczajna. Jej ojciec Don Sergio jest bossem mafijnej rodziny, a ona sama jest mafijną księżniczką. Jednak dla Dona rodzina jest priorytetem. Zahara jest nastolatką, która jest utalentowana plastycznie, lecz ostatnio jej myśli krążą tylko w kierunku jednej osoby Tobiasa Rejsa.

Tobias Rejs w wieku piętnastu lat trafił pod skrzydła rodziny Pederaza. Jego rodzice zginęli w wypadku, ale za nim tak się stało przyjaźnili się z bossem. Rejs wychowywany przez dona Sergio został mianowany jego najlepszym żołnierzem i oddelegowanym do chronienia Zaharii.
Czy sprosta temu wyzwaniu? Przecież i tak od dawna chroni ją a zarazem darzy uczuciem.
Czy księżniczką i żolnierz będą mogli być razem ?
W świecie gdzie rządzi pieniądz, narkotyki tajemnice i intrygi nikomu nie wolno ufać.
Zaharia szybko się przekona, że aby grać i wygrać w tym świecie musi porzucić swoją niewinność i stać się bezwzględna.
Niebawem jej priorytetem staje się zemsta a Sabatia to jej drugie imię.

Kochani znakomity romans mafijny.
Rodzina i miłość na pierwszym miejscu. Emocje, uczucia, walka z samym sobą i wrogiem. Miłość rodzicielska i ta pierwsza miłość grają tu pierwsze skrzypce. Każdy z nas przeszedł przez pierwsze zauroczenie i motylki w brzuchu, a co jeśli to pierwsze zauroczenie jest ostatnim.
On przyrzekł chronić ją za cenę własnego życia, ona teraz pragie tylko zemsty i jego. Mafia, intrygi, tajemnice, narkotyki. Emocji wam nie zabraknie. Zapraszam was do sięgnięcia po książkę ???? i poznanie osobiście czym jest Sabatia.
Kontakt
Joanna Grycmacher
72-300 Gryfice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Komentarze
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.