Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
WYBIERZ JĘZYK

Pomsta Maciej Kaźmierczak

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 103 Autor:
Redakcja poleca!

Kto i dlaczego zabija pochodzące z bogatych domów nastolatki? Jaki udział ma w tym warszawska mafia, dilerzy narkotyków i handlarze ludźmi?

Pomsta Maciej Kaźmierczak
Dzisiaj kolej na rewelacyjny kryminał, który trzyma w napięciu od początku akcji, aż do jej zakończenia. Kryminał pt. "Pomsta" M. Kaźmierczaka - miejsce akcji to Warszawa i Złote Tarasy. Młoda dziewczyna zostaje dźgnięta nożem i wyrzucona przez barierki. Komisarz Robert Foks jest przekonany, że ta niecodzienna egzekucja to dopiero początek. Wkrótce dostaje informację o zaginięciu córki swojego byłego partnera, a to oznacza, że zaczął się wyścig z czasem. Gdy pojawia się kolejna ofiara, sprawy zaczynają się komplikować jeszcze bardziej. Komisarz będzie narażony na szereg niebezpieczeństw, podłyg intryg. Ktoś za wszelką cenę będzie chciał zniszczyć życie komisarza?

"Foks ukucnął tuż obok. stając się ominąć strużki krwi, przypatrzył się ofierze. Szukał jakichś słów, które, był przekonany, sprawca po sobie zostawił. Dokładnie obejrzał każdy centymetr ciała, ale dopiero gdy się podniósł i rozejrzał po pomieszczeniu, zobaczył zapisane krwią na ścianie słowa.
- "Nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy" - przeczytał dość niewyraźne zdanie, którego fragmenty od razu odpadły wraz z kurzem i łuszczączym się tynkiem.
Źródło: Pomsta - Maciej Kaźmierczak
Zareklamuj się
Zareklamuj się

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.