Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
WYBIERZ JĘZYK

Autorskie promocje

 • Redakcja poleca!
  Lisica
  13.04.2024
  To przepiękna powieść literacka, która ukazuje silną, niezależną kobietę, która przebiegle dąży do osiągnięcia swojego celu.
 • Redakcja poleca!
  Pomsta Maciej Kaźmierczak
  22.02.2024
  Kto i dlaczego zabija pochodzące z bogatych domów nastolatki? Jaki udział ma w tym warszawska mafia, dilerzy narkotyków i handlarze ludźmi?
 • Redakcja poleca!
  Wpół do świtu - Marika Krajniewska
  20.12.2023
  Przed świętami dobry czas na niezwykłą historię, która ukazuje historię kobiety dotkniętej losem i wnosi do naszego życia chwilę refleksji nad tym, co dla nas ważne.
 • GUARD - nominacja do plebiscytu na książkę 2023 roku
  20.12.2023
  To było dla mnie duże zaskoczenie, że moja książka została nominowana. GUARD to nietypowy romans science-fiction. Nie głosuj w ciemno, przeczytaj fragmenty książki :D
 • Redakcja poleca!
  Piętno - Karolina Kasprzak - Dietrich
  08.12.2023
  Po raz kolejny autorka Karolina Kasprzak-Dietrich funduje nam w swoim kryminale sporą dawkę wiru pożądania i namiętności. Uwielbiam czytać jej książki ze względu na dobrą treść oraz poprawny język, którym się posługuje.
 • Redakcja poleca!
  Pociągi i inne nieszczęścia - Anna Cichosz
  10.11.2023
  Jeśli chcecie zajrzeć do umysłu, myśli i refleksji dziewczyny, ktoś ma coś w sobie z ekstrawertyczki i introwertyczki to sięgnijcie koniecznie po tę pozycję, która jest cyklem opowiadań z podróży transportem kolejowym. Dziennik składa się z 12 rozdziałów, które są poświęcone przygodom, które towarzyszą bohaterce w trakcie podróżowania różnymi środkami komunikacji transportu miejskiego, ale głównie to transport kolejowy.
 • Redakcja poleca!
  Wiele do stracenia - Marek Marcinowski
  08.11.2023
  Główne motywy w opowiadaniach autora to rodzina i docenienie wartości takich, jak miłość, szacunek, wzajemność. W jego książkach zwraca uwagę, aby dostrzec to, co jest najważniejsze w życiu, czyli rodzina, dom oraz wspólne relacje. Stara się skierować uwagę na te wartości, które w obecnym świecie są pomijane i spychane na dalszy plan. W naszym współczesnym świecie zatracamy się w pogoni za pracą i zdobyciem, jak największej liczby pieniędzy kosztem rodziny. Mamy potrzebę posiadać jak najwięcej nieważne, jakim kosztem.
 • Redakcja poleca!
  Podróże Julki i Krzysia - Korona Gór Polski - Marek Marcinowski
  03.11.2023
  Autor w tej książce zachęca do ruchu i dbania o swoje zdrowie. Jednocześnie zachęca do wspólnego spędzania czasu z dziećmi. To ma być apel o oderwanie nas, jak i naszych dzieci od ekranów telefonów. To czas na zadbanie o kondycję fizyczną naszego organizmu. Główne motywy w opowiadaniach autora to rodzina i docenienie wartości takich, jak miłość, szacunek, wzajemność.
 • Redakcja poleca!
  Ekoliski Misja ratowania Ziemi Marek Marcinowski
  23.10.2023
  Opowiadania autora uczą poznawać świat i rządzące nim zasady. Autor poprzez swoje historie przekazuje złote zasady dla dzieci, jak i dla nas dorosłych. To, co najważniejsze to rodzina i dbanie o jej dobre relacje. Spędzanie czasu z bliskimi poprzez wspólne wędrówki staje się nauką i drogowskazem w poznawaniu naszej planety oraz świata przyrody. W tych historiach czuje się kontekst moralizatorski oraz naukowy, który w sposób jasny i zrozumiały przekazuje wiedzę o przyrodzie.
 • Redakcja poleca!
  Żołnierka gorejąca
  13.10.2023
  Czytając tę książkę człowiek czyni sobie refleksję poprzez zadanie pytania - Czy jestem dobrym człowiekiem? Co robię dla drugiego człowieka? Piękny obraz człowieczeństwa autorka określa " Ludzie mogą być dobrzy, gdy ich się odpowiednio ukształtuje przez wychowanie przez przykład i etos, ale pozostawieni samym sobie, będą zabijać i mordować się nawzajem i będą bardziej okrutni od zwierząt. Nigdy w historii żadna, najbardziej krwiożercza rasa zwierząt nie mordowała z takim okrucieństwem swych pobratymców jak robią to ludzie.
 • Miasteczko głodnych dusz - Karina Krawczyk
  12.08.2023
  "Czasem następuje taki moment, kiedy zmarli przemawiają zza grobu". "Undredal leży samotnie w mglistym powietrzu u brzegów fiordu. Czasem spotykają się tu jedna czy druga dusza, głodna radości, trawiona ogniem przeszłości". "Głoden dusze, nieudolne i niezdolne do zmiany, w ciszy krzyczą i tylko liście na wietrze są żywsze od nich".
 • Premiera romansu GUARD Eweliny C. Lisowskiej
  17.07.2023
  15.08.2023 premiera romansu science-fiction GUARD. Powieść napisała polska autorka romansów Ewelina C. Lisowska.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.